Serwis klimatyzacji Kraków


klimatyzacja
klimatyzacja

Nasza firma KLIMAR-WENT zajmuje się sprzedaż i montażem klimatyzacji i wentylacji. Działamy na terenie Krakowa i okolicach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych jak i firm.

 

Nasze zdobyte przez lata doświadczenie staramy się wykorzystać do jak najlepszej obsługi klienta. Staramy się aby nasze produkty były najwyższej jakości, dlatego współpracujemy z najlepszymi firmami jak Samsung, Panasonic czy Electrolux.

 

 

Nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych klientów oraz do ciągle zmieniającego się rynku klimatyzacji i wentylacji. Oferujemy doradztwo, pomoc w wyborze odpowiedniego klimatyzatora czy wentylatora, szybką dostawę sprzętu wraz z osprzętem pod wskazany adres. Oferujemy również montaż i uruchomienie urządzeń, wraz z serwisem gwarancyjny i pogwarancyjnym. Dodatkowa usługą jest również wentylatory dachowe, kanałowe, łazienkowe.

 

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem montażowym i serwisowym. Zapewniany serwis gwarancyjny, jak również naprawy pogwarancyjne.

 

Wystawiamy faktury VAT za nasze usługi. Posiadamy ogromna wiedzę i duże doświadczenie w branży klimatyzacji. Nasze usługi są elastyczne i dopasowane do usług naszych klientów. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników, którzy pomocą w doborze najlepszych urządzeń. Pracownicy posiadają niezbędne certyfikaty i uprawnienia.

 

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą oraz do kontaktu z naszym biurem w Luborzycach lub do kontaktu telefonicznego czy mailowego.