Wentylacja Kraków


wentylacja
wentylacja

Firma KLIMAR-WENT zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych. W naszej ofercie posiadamy klimatyzatory i wentylatory najlepszych firm takich jak Samsung, Panasonic, Electrolux. Nasza oferta skierowana jest do firm jak i osób prywatnych.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych jak i firm. Nasza oferta to klimatyzacja ścienna, kasetonowa, kanałowa, podsufitowa, przypodłogowa, okienna oraz przenośna. Instalację systemów wentylacji mechanicznej, central wentylacyjnych i wentylatorów. W ofercie posiadamy również pręty gwintowane, śruby ocynkowane, wkręty samowiercące, nity stalowe oraz wełnę wełne mineralną. Sprzedajemy wentylatory najlepszych firm jak Samsung, Electrolux, LG czy Sharp.

 

Posiadamy renomowane certyfikaty, dlatego nasze usługi są profesjonalne i terminowe. Nasi pracownicy są profesjonalni i posiadają wysokie kwalifikacje.

 

 

Oferujemy doradztwo techniczne, szybka dostawę, montaż i uruchomienie Działamy na terenie całej Polski jak również województwa Małopolskiego, Świętokrzyskiego i Śląskiego.

 

Na stronie produkty i realizacje przedstawiamy nasze przykładowe realizacje, można zapoznać się z nimi przed realizacją.

 

Służymy pomocą i doradztwem w wyborze odpowiedniego klimatyzatora i wentylatora. Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszym biurem oraz telefonicznie lub mailowo.